76. MILAN GRYGAR (*1926), PROSTOROVÁ PARTITURA, 1982

litografie 2/12, papír, rám, sklo, 54 × 43 cm
sign. MILAN GRYGAR 1982

22 000 Kč

Milan Grygar: Akustické kresby a partitúry, Galerie Art Deco, Nové Zámky 1992.