1. Václav Boštík (1913—2005), Bez názvu, 1988

pastel, papír, pasparta, rám, sklo, 53 × 49 cm
sign. Boštík 88, přiložen certifikát autenticity

170 000 Kč

Miloslav Moucha: Václav Boštík a jeho francouzský čas, Praha: Dauphin 2016, s. 61.

PROVENIENCE
Dílo pochází ze sbírky malíře a dlouholetého přítele Václava Boštíka Miloslava Mouchy.

Václav Boštík, Jiří Kolář, Miloslav Moucha, Jindřich Zeithamml, Museum Kampa, Praha, 2017.
Václav Boštík – Vznikání, Galerie Moderna, Praha 2015.
Václav Boštík a Michal Ranný – Prostor, hmota, světlo, Galerie U Betlémské kaple, Praha 2014.
Václav Boštík, Josef Šíma – Obrazy mezi nebem a zemí, Galerie U Betlémské kaple, Praha 2012.