72. Daniel Hanzlík (*1970), Hvězda, 1997

72. Daniel Hanzlík (*1970)
Hvězda, 1997

rytá kresba do grafitu, plátno, 160 × 128 cm
sign. na rubu DANIEL HANZLÍK „HVĚZDA“ 1997

80 000 Kč ~ 3 200 €

PROVENIENCE