Samuel Paučo (*1986) / C21, 2013

Samuel Paučo (*1986)
C21, 2013

kombinovaná technika, plátno, 35 × 30 × 12 cm
sign. na rubu C21 2013 Samo

mixed media, canvas, 35 x 30 x 12 cm
signed C21 2013 Samo on the reverse