Timo (tajné) Beze slov, 2016

Timo

(tajné)

Beze slov, 2016

akryl, plátno, 95 × 125 cm
sign. Timo

acrylic on canvas, 95 × 125 cm

signed Timo

45 000 Kč ~ 1 800 €