MIROSLAV ŠTOLFA (1930–2018) NÁHROBEK MATEMATIKA, 1969

olej, plátno, lišta, 46 × 37 cm
sign. M. Štolfa 69

28 000 Kč

Blok brněnských tvůrčích skupin, Dům umění města Brna, Brno 1969
90 let Domu umění města Brna, Dům umění města Brna, Brno 2000

PROVENIENCE
Z pozůstalosti Sylvy Lacinové.