Daniela Mikulášková (*1974), z cyklu Sítě, 2013, 2 ks

Daniela Mikulášková

(*1974)

z cyklu Sítě, 2013, 2 ks

bavlnka, plátno, 70 × 50 cm
sign. na rubu D. Mikulášková 2013

thread, canvas, 70 x 50

signed D. Mikulášková 2013

7 000 Kč ~ 280 €

Román, Galerie Jamborův dům, Tišnov 2016
Full House, Reduta, Brno 2014