Jiří Černický (*1966), F. Boucher – Venuše navštěvuje Vulkána, 2015

Jiří Černický (*1966)

F. Boucher – Venuše navštěvuje Vulkána, 2015

kombinovaná technika, plátno, fixováno na sololitu, 125 × 94 cm
sign. na rubu J. ČERNICKÝ F. BOUCHER VENUŠE NAVŠTĚVUJE VULKÁNA 2015