Filip Dvořák (*1990), Bez názvu, 2016

Filip Dvořák (*1990)

Bez názvu, 2016

kombinovaná technika, plátno, 130 × 130 cm
sign. na rubu FD 2016

68 000 Kč

Filip Dvořák, Force Majeure / Fiducia, Galerie Dole, Ostrava 2016