60. JIŘÍ HILMAR (*1937) BEZ NÁZVU, 1978

tužka, papír, rám, sklo, 78 × 59,5 cm
sign. Hilmar Jiří 78.

70 000 Kč ~ 2 590 €

PROVENIENCE
Získáno z ateliéru autora.

Ilona Víchová (ed.), Jiří Hilmar – Adagio. Praha:
Muzeum Kampa 2015, s. 70.