60. JÁNUŠ KUBÍČEK (1921—1993), V ATELIÉRU, 1953

olej, plátno, rám, 77 × 88 cm
sign. JÁNUŠ KUBÍČEK 1953

30 000 Kč

PROVENIENCE
Z pozůstalosti Sylvy Lacinové.