Břetislav Malý (*1985), Úsvit v Darjilingu, 2015

Břetislav Malý

(*1985)

Úsvit v Darjilingu, 2015

olej, plátno, 100 × 130 cm
sign. Břetislav Malý “Úsvit v Darjilingu” v roce 2015

oil, canvas, 100 x 130 cm

signed Břetislav Malý “Úsvit v Darjilingu” v roce 2015

60 000 Kč ~ 2 400 €