6. JAN ŠERÝCH (*1972), TMA, 2012

akryl, plátno, 90 × 90 cm
sign. na rubu  JAN ŠERÝCH 2012 TMA, přiložen certifikát autenticity

90 000 Kč

!sey ,lleH, Galerie Jelení, Praha 2013.