Břetislav Malý (*1985), Krajina s lesem, 2015

Břetislav Malý

(*1985)

Krajina s lesem, 2015

olej, plátno, 50 × 40 cm
sign. Břetislav Malý “Krajina s lesem” 2015

oil, canvas, 50 x 40 cm

signed Břetislav Malý “Krajina s lesem” 2015

25 000 Kč ~ 1 000 €