57. JAROSLAV PAUR (1918—1987), V SEVŘENÍ MĚSTEM, 1964

olej, karton, pasparta, rám, sklo, 23,5 × 30 cm
sign. J. Paur 64, na rubu značeno V sevření městem,
dedikace, vystaveno v Budapešti, Praze, Káhiře

24 000 Kč