Břetislav Malý (*1985), Neschopnost obrazu zobrazit reálie, 2017

Břetislav Malý

(*1985)

Neschopnost obrazu zobrazit reálie, 2017

olej, plátno, kov, 220 × 40 cm
sign. na rubu Břetislav Malý 2017

oil, canvas, metal, 220 x 40 cm

signed verso Břetislav Malý 2017