55. Tomáš Němec (*1986), Portrét, 2018

55. Tomáš Němec (*1986)
Portrét, 2018

olej, plátno, 22 × 18 cm
sign. na rubu TOM. NĚMEC 2018

11 000 Kč ~ 440 €