Petr Veselý (*1953) Soutěska, 2007

Petr Veselý

(*1953)

Soutěska, 2007

kombinovaná technika, plátno, 50 × 70 cm
sign. na rubu P.V.07

mixed media, canvas, 50 x 70 cm

signed verso P.V.07