54. Tomáš Němec (*1986), Portrét, 2018

54. Tomáš Němec (*1986)
Portrét, 2018

olej, plátno, 20 × 18 cm
sign. na rubu TOM. NĚMEC 2018

10 000 Kč ~ 400 €