53. Tomáš Němec (*1986), Mísa, 2016

53. Tomáš Němec (*1986)
Mísa, 2016

olej, plátno, 40 × 50 cm
sign. na rubu NĚMEC

24 000 Kč ~ 960 €

Rituály, Muzeum Vojtěch Löfflera, Košice 2016
Volta 2017, Envoy Enterprises, New York 2017