53. JAROSLAV KRÁL (1883–1942), Na řece, nedatováno

tužka, papír, pasparta, rám, sklo, 21 × 16,5 cm, sign. K

10 000 Kč

PROVENIENCE
Významná brněnská soukromá sbírka.