53. Břetislav Malý (*1985) Obraz o hnědé, 2015

53.

Břetislav Malý

(*1985)

Obraz o hnědé, 2015

olej, plátno, 200 × 180 cm
sign. na rubu Břetislav Malý, Barva místa, v roce 2015

oil on canvas, 200 × 180 cm

signed Břetislav Malý, Barva místa, v roce 2015 on the reverse

80 000 Kč ~ 3 090 €

Barva místa, Richard Adam Gallery, Brno, 2015
Zánik prostoru jako následek barevné syntézy, Galerie mladých, Brno, 2015