František Kyncl (1934–2011), Geometrická struktura, 1980

František Kyncl (1934–2011)
Geometrická struktura, 1980

akryl, plátno, fixováno na dřevě, 30 × 42 cm
sign. na rubu F. Kyncl 1980

literatura
Kolektiv autorů, František Kyncl – Konstrukce nekonečna, Galerie výtvarného umění v Mostě 2006, s. 81.