50. PAVLA MALINOVÁ (*1985) KLÍČOVÁ KRAJINA, 2017

kombinovaná technika, plátno, 110 × 140 cm
sign. na rubu PAVLA MALINOVÁ

50 000 Kč ~ 1 850 €

Labyrinth of the Soul, Szara Gallery, Katowice, PL 2017

Jiří Ptáček, Pavla Malinová: O mně se povídá, moje mlčení tomu odpovídá. Praha: Laboratoř 2018, obrazová příloha.