MAREK MEDUNA (*1973) VYMEZENÍ, PŘEKRYTÍ, OHRANIČENÍ, POSUNUTÍ, 2012

olej, plátno, 100 × 100 cm
sign. na rubu Marek Meduna

Marek Meduna, OD/DO, WIN/WIN, Galerie
U Dobrého pastýře, TIC Brno 2018

PROVENIENCE