5. JAN ŠERÝCH (*1972), !SEY ,LLEH, 2012

akryl, plátno, 40 × 60 cm
sign. na rubu JAN ŠERÝCH 2012, přiložen certifikát autenticity

45 000 Kč

!sey ,lleH, Galerie Jelení, Praha 2013.