Břetislav Malý (*1985), Noc čeká, 2014

Břetislav Malý (*1985)
Noc čeká, 2014

olej, plátno, 200 × 300 cm
sign. Břetislav Malý „Noc čeká“, v roce 2014

A color of place, Richard Adam Gallery, Brno 2015