Andrej Bělocvětov (1923—1997), Bez názvu, 70. léta

Andrej Bělocvětov

(1923—1997)

Bez názvu, 70. léta

olej, deska, rám, 48,5 × 35 cm
sign. Bělocvětov, na rubu pozůstalostní razítko

oil, board, frame, 48,5 x 35 cm

signed Bělocvětov, verso inheritance stamp