Břetislav Malý (*1985), Úplný prostor žluté barvy, 2018

Břetislav Malý

(*1985)

Úplný prostor žluté barvy, 2018

olej, plátno, 50 × 43 cm

sign. na rubu Břetislav Malý v roce 2018

oil, canvas, 50 x 43 cm

signed Břetislav Malý v roce 2018