44. Marian Palla (*1953), Tento křížek lze nahradit šiškou, 70. léta

44.

Marian Palla

(*1953)

Tento křížek lze nahradit šiškou, 70. léta

akryl, plátno, 56 × 45 cm
sign. na rubu M. Palla

acrylic, canvas,

signed verso PALLA

40 000 Kč ~ 1 600 €

literatura
Jiří Valoch, Josef Cseres, Petr Kofroň, Marian Palla: Katalog, Bludný kámen, Opava 2006, s. 22.