44. Denisa Krausová (*1981), Vejce, 2017

44. Denisa Krausová (*1981)
Vejce, 2017

olej, písek, plátno, 200 × 170 cm
sign. na rubu Denisa Krausová Vejce 2017

75 000 Kč ~ 2 900 €

Hlava je vnitřností čepice, Galerie Václava Špály, Praha 2018