43. Josef Bolf (*1971), Bez názvu, z cyklu Obličeje, 2002–2004

43. Josef Bolf (*1971)
Bez názvu, z cyklu Obličeje, 2002–2004

tuš, akvarel, ruční papír, 35 × 49,5 cm
sign. na rubu Josef Bolf 2002–04

24 000 Kč ~ 930 €