Josef Bolf (*1971), Bez názvu, z cyklu Obličeje, 2002–2004

Josef Bolf (*1971)
Bez názvu, z cyklu Obličeje, 2002–2004

tuš, akvarel, ruční papír, 35 × 49,5 cm
sign. na rubu Josef Bolf 2002–04

32 000 Kč ~ 1 250 €