Miroslav Šimorda (*1923) / Průčelí, 1985

Miroslav Šimorda (*1923)
Průčelí, 1985

olej, plátno, rám, 44,5 × 40 cm
sign. Šimorda 85

oil on canvas, frame, 44,5 x 40 cm
signed Šimorda 85