40. LUDĚK RATHOUSKÝ (*1975) BEZ NÁZVU, Z CYKLU NOVÝ OBSAH STARÝCH MISTRŮ, 2011

akryl, plátno, 60 × 75 cm
sign. na rubu Rathouský 2011, přiložen certifikát autenticity

26 000 Kč ~ 960 €