4. Antonín Střížek (*1959), Metafyzické zátiší, 1998

4. Antonín Střížek (*1959)
Metafyzické zátiší, 1998

olej, plátno, 85 × 140 cm
sign. ANTONÍN STŘÍŽEK 98

120 000 Kč ~ 4 800 €

PROVENIENCE