39. Jan Svoboda (1934–1990), Odpoledne IV, 1968

39. Jan Svoboda (1934–1990)
Odpoledne IV, 1968

černobílá fotografie, vintage print, pasparta, rám, sklo, 16,5 × 22,3 cm
sign. na rubu Jan Svoboda / Odpoledne IV. / 1968 /, ve fotografii datováno 1968; Soukromý archiv Karel Dvořák, tisknout se spodním okrajem a ručně psaným letopočtem

44 000 Kč ~ 1 700 €