32. Marian Palla (*1953), Stěhování, 1999

kombinovaná technika, plátno, 130 × 144 cm
sign. M. Palla 99

80 000 Kč

Jiří Valoch, Josef Cseres, Petr Kofroň: Marian Palla. Katalog, Opava: Bludný kámen 2006, s. 79.