27. Igor Korpaczewski (*1959), Není tam, kde je, 1991

27. Igor Korpaczewski (*1959)
Není tam, kde je, 1991

olej, plátno, 125 × 65 cm

60 000 Kč ~ 2 400 €

PROVENIENCE