Břetislav Malý, Rekonstrukce hnědé barvy na obraze, 2016

Břetislav Malý

(*1985)

Rekonstrukce hnědé barvy na obraze, 2016

olej, plátno

200 × 90 cm

sign. Břetislav Malý 2016

Dílna Mikulov 2016, Zámek Mikulov 2016