24. Vasil Artamonov (*1980) Alexey Klyuykov (*1983), Symetrická odpověď A, B, 2009

diptych, olej, plátno, každý 45 × 35 cm
každý sign. na rubu ARTAMONOV KLYUYKOV SYMETRICKÁ ODPOVĚĎ A, B 2009, přiložen
certifikát autenticity

70 000 Kč

Václav Magid, Vasil Artamonov, Alexey Klyuykov: The Future Is Our Only Aim/Budoucnost je naším jediným cílem, Praha: SVIT 2011, s. 68, 69.