Petr Veselý (*1953), Bez názvu, kolem r. 1995

Petr Veselý (*1953)
Bez názvu, kolem r. 1995

olej, lepenka, rám, sklo, 20,5 × 14,5 cm
sign. P. V.

14 500 Kč