DANIELA BARÁČKOVÁ (*1981), KRESBA, 2013

akryl, plátno, 65 × 140 cm
sign. na rubu DA. BARÁČKOVÁ 2013

65 000 Kč

Cena Jindřicha Chalupeckého 2013, Veletržní palác, Národní galerie v Praze 2012.