Václav Stratil (*1950), 1 + 1 = 100, po r. 2000

Václav Stratil

(*1950)

1 + 1 = 100, po r. 2000

olej, plátno, 74 × 68 cm
sign. na rubu Václav Stratil

oil, canvas, 74 x 68 cm

signed verso Václav Stratil

70 000 Kč ~ 2 800 €