2. Václav Boštík (1913—2005), Bez názvu, 1989

pastel, papír, pasparta, rám, sklo, 63 x 56 cm

sign. Boštík 89, přiložen certifikát autenticity

170 000 Kč

Miloslav Moucha: Václav Boštík a jeho francouzský čas, Praha: Dauphin 2016, s. 51.

PROVENIENCE
Dílo pochází ze sbírky malíře a dlouholetého přítele Václava Boštíka Miloslava Mouchy.

Václav Boštík – Vznikání, Galerie Moderna, Praha 2015.

Václav Boštík a Michal Ranný – Prostor, hmota, světlo, Galerie U Betlémské kaple, Praha 2014.
Václav Boštík, Josef Šíma – Obrazy mezi nebem a zemí, Galerie U Betlémské kaple, Praha 2012.