Jiří Sopko (*1942), Jezdec, 1987

Jiří Sopko (*1942)
Jezdec, 1987

kombinovaná technika, překližka, autorská lišta, 31,5 × 20 cm
sign. Sopko 87

PROVENIENCE
Soukromá sbírka Vojtěcha Petratura. Získáno darem od autora.