2. Jiří Sopko (*1942), Jezdec, 1987

2. Jiří Sopko (*1942)
Jezdec, 1987

kombinovaná technika, překližka, autorská lišta, 31,5 × 20 cm
sign. Sopko 87

90 000 Kč ~ 3 600 €

PROVENIENCE
Soukromá sbírka Vojtěcha Petratura. Získáno darem od autora.