19. DALIBOR CHATRNÝ (1925–2012) BEZ NÁZVU, 1985

černobílá fotografie, vintage print, akryl, rám, sklo, 39,5 × 30 cm
sign. na rubu D. Chatrný 85

35 000 Kč ~ 1 295 €

PROVENIENCE
Soukromá pařížská sbírka.