DALIBOR CHATRNÝ (1925–2012) BEZ NÁZVU, 1985

černobílá fotografie, vintage print, akryl, rám, sklo, 39,5 × 30 cm
sign. na rubu D. Chatrný 85

45 000 Kč

PROVENIENCE
Soukromá pařížská sbírka.