Oldřich Kulhánek, Výslech, 1990

Oldřich Kulhánek

(1940 —2013)

Výslech, 1990

litografie 8/90, papír, 66 x 50,5 cm
sign. Výslech, Oldřich Kulhánek, dedikace

8 000 Kč ~ 300 €

Interrogation, 1990

litography 8/90, paper, 66 x 50,5 cm
signed Výslech, Oldřich Kulhánek, dedicationlitography 8/90, paper, 66 x 50,5 cm
signed Výslech, Oldřich Kulhánek, dedication