18. MILAN MAUR (*1950) V RYTMU LETU MUŠKY, 1988

přírodní pigment, akryl, plátno, 100 × 100 cm
sign. na rubu Milan Maur, HLADINA ŘEKY ÚSLAVY V PLZNI-ZÁVRTKU, 10. ZÁŘÍ 1988

55 000 Kč ~ 2 040 €