16. OLGA KARLÍKOVÁ (1923–2004) ZÁZNAM ZPĚVU PTÁKŮ, 1996

tužka, pastelky, papír, pasparta, rám, sklo, 42 × 29,5 cm
sign. O. Karlíková 96, papírový štítek ORIGINÁL ZAPŮJČEN PREZIDENTEM REPUBLIKY VÁCLAVEM HAVLEM

35 000 Kč ~ 1 295 €

PROVENIENCE
Původně ze sbírky prezidenta republiky Václava Havla.