Josef Žáček (*1951), Bez názvu, kol. roku 1986

Josef Žáček (*1951)
Bez názvu, kol. roku 1986

kombinovaná technika, plátno, rám, 100 × 75 cm

provenience

Sbírka Vojtěcha Petratura.